WomenLifeGuide'da 12 kategoride, 849 yazıya gönderilmiş, 426 yorum bulunmaktadır.
womenlifeguide.com

Son Yazılar

Valid XHTML 1.0 Transitional

FaceBook ta paylaş

Altın Sarısı Saç Modelleri

Anasayfa >Saç Modelleri

Altın sarısı saçlarınızı, tek renk kullanmayı düşünüyorsanız; düz olarak ya da dalgalı olarak kullanabilirsiniz.

Altın sarısı saçlarınızı, düzleştirerek kullanabilirsiniz. Düzleştirerek kullanacağınız saç modellerinde, perçem ve kahkül seçeneğini de düşünmelisiniz. Ama kahkül ve perçem tercihlerinizde, yüzünüze uygun kahkül ve perçem modellerini tercih etmelisiniz. Ayrıca kahkül ve perçemlerinize büyük bir önem göstermelisiniz. Çünkü kahkül ve perçemleriniz hava koşullarına veya saç tipinize göre ara sıra bozulabilir.

Altın sarısı saç modellerini kullanırken, saçınıza gölgeleme işlemi yaptırmayı veya aralara parlak tonlarda balyaj attırmayı düşünebilirsiniz. Son zamanlarda ünlüler parlak ve ışıldayan saç modellerini sık sık tercih ediyor. Ve renkli tonlarda saç modelleri çok şık bir görünüm veriyor.

Altın sarısı saçlarda, birçok maşalı saç modellerini kullanabilirsiniz. Maşalı saç modelleri de altın sarısı saç modellerinde çok popüler.

Altın sarısı saçlarınızla, örgü saç bandı modellerini kullanarak modaya uygun görünürken, çok şık bir görünüm de sergileyebilirsiniz. Ayrıca gevşek örgü saç modelleri de çok popüler. Örgü saç topuz modelleri de kullanılan altın sarısı saç modelleri arasında, artık çok yaygın altın sarısı saç modellerden.

Kıvırcık saç modellerini de özellikle gölgeli altın saçlarda deneyerek harika ve farklı bir görünüm yakalamanız mümkün. Altın sarısı kıvırcık saç modellerini de kullanabilirsiniz.

Altın sarısı saçlar ile çok değişik ve görselliği yüksek, topuz saç modelleri kullanabilirsiniz. Son zamanlarda kabarık, abartı ve asimetrik saç topuzları çok moda.

Küt saç modelleri de altın sarı saç modelleri arasındadır. Düz küt saç tercihi yerine, arkası kısa önleri uzun küt saç modellerini denemelisiniz. Özellikle fönlü ve ya düzleştirilmiş olarak kullanılan altın sarısı saç modelleri, çok şık bir görünüm sağlıyor. Ayrıca bu tarz modelleri perçemler ile kullanabileceğiniz gibi asimetrik ve ya düz kahküller ile de kullanabilirsiniz.

Benzer yazılar:

1 Yorum yapılmış

Corch 3 Temmuz 2012 12:55

Sinem Kobal, bir de sarı saçtan vazgeçip diğer renkleri denese, görmemiz lazım nasıl duracak.

Women Life Guide

Sitede kullanılan tüm materyaller WomenLifeGuide'a aittir, izinsiz kullanılması yasaktır.