WomenLifeGuide'da 12 kategoride, 849 yazıya gönderilmiş, 426 yorum bulunmaktadır.
womenlifeguide.com

Son Yazılar

Valid XHTML 1.0 Transitional

FaceBook ta paylaş

Ebru Gündeş Saç Modelleri

Anasayfa >Saç Modelleri

Sanatçı Ebru Gündeş, daha çok toplu, kabarık, abartı topuz saç modellerini sahne hayatında ve televizyon hayatında sık sık kullanmayı seviyor. Topuz modellerinde büyük parlak aksesuarlar ve çiçekler kullanmayı da çok seviyor. Saçında parıltıları da sahnede kullanmayı seven bir sanatçı. Günlük hayatında daha sade saç modellerini tercih ediyor.

Ebru Gündeş, sanatçı olması sebebiyle; birçok saç kesimi ve modeli kullanan bayanlardan. Saçlarında; kısa saç modellerini, uzun saç modellerini, orta uzunlukta saç modellerini rahatlıkla kullanıyor.

Ebru  gündeş fönlü saç modellerini de kullanmayı seviyor. Bir dönem küt saç modellerini sık sık kullanmıştı. Özellikle önü uzun arkası kısa olan küt saç modellinde çok hoş görünümlü fönlü olarak kullandığı küt saç modelleri çok şıktı. Ayrıca uzun katlı saçlarda dışa havalı fönlü saç modellerini de kullanan ünlülerden. Bu tarz saç modellerini özellikle gölgeli saçlarda, balyajlı ve renkli saçlarda kullanmayı tercih eden ünlülerden. Arkası uzun önü kısa küt saçlarda ise, düz veya içe fönlü düz saç modellerinden kullanmayı tercih ediyor. özellikle bu tarz saç modelleri Ebru Gündeş’ e hoş bir hava kazandırıyor.

Ara sıra dalgalı saç modellerini de kullanan Ebru Gündeş, dalgalı saç modellerini pek tercih etmiyor. Ama dalgalı saç model kullandığı zaman; perçemli düz band şeklinde önü şekillendirilmiş, kıvır kıvır saçları kullanmayı seçiyor. Ebru Gündeş’ i dalgalı salık saçlarla sıkça görmek pek mümkün değil. Bazen yandan toplama saç modellerinde öne gelen kısımda iri dalga saç modellerini görebilirsiniz. Bu tarz yandan toplama iri dalgalı saç modelleri de ünlü sanatçıya çok yakışıyor.

Ebru Gündeş, salık saç bıraktığında düzleştirilmiş ya da fönlü saç modellerini tercih ederken, en çok topuz modellerini tercih etmeyi seviyor. Ebru Gündeş’ in favori saç modeli kabarık ve abartı topuz saç modelleri.

Benzer yazılar:

0 Yorum yapılmış

Women Life Guide

Sitede kullanılan tüm materyaller WomenLifeGuide'a aittir, izinsiz kullanılması yasaktır.