WomenLifeGuide'da 12 kategoride, 849 yazıya gönderilmiş, 426 yorum bulunmaktadır.
womenlifeguide.com

Son Yazılar

Valid XHTML 1.0 Transitional

FaceBook ta paylaş

Fönlü Saç Modelleri

Anasayfa >Saç Modelleri

Fönlü saç modelleri hem şık görünüm veren hem de saç modelinize karar veremediğinizde imdadınıza yetişen saç modellerinden. Fönlü saç modellerini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Klasik de olsa, fönlü saç modellerinin modası hiç geçmiyor. Fönlü saç modelleri özellikle kısa saçlarda çok farklı bir görünüm kazandırabiliyor. Fönlü saç modellerini, ister günlük olarak kullanın ya da özel davet ve yemeklerde, özel günlerinizde, gece hayatında, kutlamalarda, düğünlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fönlü saç modelleri ile zamandan kazanıp hem gece hem gündüz kullanımı ile maddi olarak da tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca fönlü saç modellerini evde kendiniz de uygulayıp kullanabilirsiniz.

Kısa saçlarda fönlü saç modellerini kullanırken, dilediğiniz kısa saç fön modelini tercih edip, uygulayarak kullanabilirsiniz. Kısa saçlarda; düz fön çekimleri, havalı ve dağınık görünümlü kabarık fön çekimlerini, içe veya dışa fön çekimlerini uygulayarak, kısa saç fön modellerini kullanabilirsiniz. Kısa saçlarda düz fön uygulamaları kullanırken, kahkül saç modellerini de kullanabilirsiniz. Bu şekilde perçem saç modelleri ile, fönlü saç modelinizi renklendirebilir farklı bir tarz yakalayabilirsiniz. Kahküllü fön saç modellerinde, kahküllerinize de fön uygulaması yapmayı unutmayın. Ayrıca kahkülünüzü asimetrik kahkül modeli olarak da kestirebilirsiniz, bu şekilde farklı kahkül fön saç modeli uygulamış olursunuz. Kahkül saç modelleri yerine, perçemli saç modellerini de tercih edebilirsiniz. Kahkül saç modelleri her kişiye yakışmadığından, perçem saçmodelleri, fönlü saç modellerinde daha çok tercih edilen ve uygulanan, fönlü saç modellerinden.

Uzun boy saçlarda ve orta boy saçlarda da fönlü saç modelleri harika bir görünüm vermekte. Özellikle katlı kesim saçlarınız varsa, fönlü saç modelleri katlı saç modellerinde daha göz alıcı durmakta. Çene altından başlayıp omuzlara doğru dökülecek katlı saçlarda içe fön melleri yakışırken, dışa fön modelleri de çok şık bir görünüm vermekte. Uzun saçlarda düz fön saç modellerini de rahatça kullanabilirsiniz.

Benzer yazılar:

0 Yorum yapılmış

Women Life Guide

Sitede kullanılan tüm materyaller WomenLifeGuide'a aittir, izinsiz kullanılması yasaktır.