WomenLifeGuide'da 12 kategoride, 849 yazıya gönderilmiş, 426 yorum bulunmaktadır.
womenlifeguide.com

Son Yazılar

Valid XHTML 1.0 Transitional

FaceBook ta paylaş

Kısa saç modelleri ve kesimleri

Anasayfa >Saç Modelleri

       Kısa saçlar hem kullanışlı hem de uğraştırıcı olabiliyor. Kısa saç modellerinin bazlarında, düzgün ve bozulmayacak bir saç şekli vermek zor olabiliyor. Ama genelde kullanımı rahat olan kısa saçlara şekil vermek daha az zahmetli ve saç modeli uygulamalarında daha az zaman ve enerji harcamanızı sağlar.

Kısa saç modelleri seçiminde dikkatli olmakta fayda var. Çünkü bazı kısa saç modelleri özensiz ve çok dağınık bir şekilde durabiliyor. Kısa saç modellerini tercih ederken dikkatli olmanız gerekli. Bir uzmandan veya kuaförden yardım almanız işinizi kolaylaştırabilir.

kisa sac kesim 300x226 Kısa saç modelleri ve kesimleri

Kısa Saç Kesimleri ve Modelleri

 

Kısa saç modellerinde saçınızı dağınık fönlü olarak kullanabilir, uçuşan saç görünümlü bir model uygulayabilirsiniz. Kısa saçlara farklı fön seçenekleri uygulayarak değişik saç modelleri uygulayabilir ve farklı farklı kısa saç modelleri deneyebilirsiniz.

Kısa saçlarınızı toplu olarak da kullanabilirsiniz, kısa saçlarda saç aksesuarları ile toplama saç modelleride çok hoş bir görünüm sağlamakta.

Kısa saçlarınızı iri dalgalar halinde de kullanabilir, iri dalgaları yarı toplayıp ya da tam dağınık toplama ile kısa saç modellerini uygulayabilirsiniz. Saç aksesuar ve tokaları ile de farklı tarz kısa saç modelleri yakalayabilirsiniz.

rihanna sac modeli 225x300 Kısa saç modelleri ve kesimleri

Rihanna Kısa Saç Modeli

 

Kısa saç modellerinde perçem kesimleri de çok uygundur. Kısa saçlar ile perçemleri birleştirerek, kısa saç modellerini kullanabilirsiniz.

Kısa saç modellerinde, kıvırcık kısa saç modelleride bazı yüz tiplerine çok yakışır.

Ünlü şarkıcı Rihanna’ nın kullandığı birçok değişik kısa saç modeli de mevcut. Asimetrik kesim ve şekillendirmeler ile de kullanılen kısa saç modelleri, çok havalı ve hoş bir görünüm sağlıyor.

Kısa saçlarda eğer katlı bir kesim varsa, çok değişik ve farklı kısa saç modelleri deneyebilirsiniz. Dağınık bir şekil verip, o şekilde kısa saç modeli olarak kullanabilirsiniz.

Kısa saç modelleri son zamanlarda çok moda. Kişiden kişiye farklılık sağlayan kısa saç modelleri alımlı görünmenizi sağlar. Kısa saç modellerini seviyorsanız, tam zamanı. Kısa saç modellerini bir çok ünlü kişide kullanıyor. Ünlülerin kısa saç modellerine bakarak onların saç modellerinden de ilham alabilirsiniz.

 

Benzer yazılar:

0 Yorum yapılmış

Women Life Guide

Sitede kullanılan tüm materyaller WomenLifeGuide'a aittir, izinsiz kullanılması yasaktır.