WomenLifeGuide'da 12 kategoride, 849 yazıya gönderilmiş, 426 yorum bulunmaktadır.
womenlifeguide.com

Son Yazılar

Valid XHTML 1.0 Transitional

FaceBook ta paylaş

Kumral Saç Modelleri

Anasayfa >Saç Modelleri

Kumral saç modelleri, özellikle sonbahar mevsiminde kullanışlı saç modellerinden. Kumral saç modelleri çok sevimli ve şık görünen saç modellerinden.

Maşalı saç modellerini, kumral saç modellerinde uygulayabilir, maşalı kumral saç modellerini kullanabilirsiniz. Maşalı kumral saç modellerini, rahatlıkla kullanabilir, birçok davette, özel gece ve kutlamalarda, düğünlerde uygulayarak; kullanım rahatlığı da sağlarsınız. Maşalı kumral saç modellerini, ister günlük ister gece hayatta kullanabilir, aynı saç modelinizi gün içinde farklı mekan ve özel davetlerde kullanarak, vakit kazanabilirsiniz.

Kumral saç modellerini, dalgalı olarak da uygulayabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında, gün ışığında ve ışıklı ortamlarda, çok hoş bir görünüm sağlar, dalgalı kumral saç modelleri. Kumral saçlarınızla; İri dalgalı, su dalgalı saç modellerini de kullanabilirsiniz. Özellikle, uzun boy saçlarda ve orta boy uzunluktaki saçlarda çok şık bir görünüm sağlayan dalgalı kumral saç modellerini uygulayabilir; alımlı dalgalı kumral saç modellerinizle farklılığı yakalayabilirsiniz.

Kumral saç modellerinde kahve ve karamel tonlardaki gölgelemeler; kahve ve karamel tonlarındaki balyaj uygulamalar da ayrı ve hoş bir görünüm sağlamakta. Gölgeli ve balyajlı kumral saç modellerini, rahatlıkla özel gün ve gecelerde kullanabilirsiniz. Ayrıca saçlarınıza fazla bir vakit harcamadan güzel görünmeyi başarabilirsiniz.

Kumral saç modellerinde, at kuyruğu şeklinde saç toplama modellerini uygulayabilirsiniz, veya daha farklı yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkaracak modeller de kullanabilirsiniz. saçlarınızı tamamen geriye taratıp tepede kabarık bir bombe şekli verebilir, saçlarınızı bu tarzda kumral saç modelleri ile kullanabilirsiniz.

Kumral saç modellerine, örgü saç modelleri de oldukça çok yakışan saç modellerinden. Özellikle gölgeli saçlarda balıksırtı örgü saç modeli ve örgü saç bandı modelleri çok yakışmakta. Ayrıca gevşek örgü saç modellerini de kullanabilirsiniz. Kumral saç modellerinden, örgü topuz saç modelleri de ünlülerin tercih etttiği saç modellerinden.

 

Benzer yazılar:

4 Yorum yapılmış

GoGoPa 2 Temmuz 2012 19:35

ben diyorum abi kumral saçlı insanlar her zzaman daha çekici oluyor diye :) hepsi birbirinden güzeller .

oglcn 3 Temmuz 2012 19:22

Kumral , sarışın farketmiyor güzel kız güzel be :)

Simay 3 Temmuz 2012 22:49

elbet her kadına yakışan bir kumral saç modeli bulunur bence.. ondan en güzeli kahverengi tonları..

Googlefan 3 Temmuz 2012 23:45

Kızıl birde kumral oldu mu harika oluyor.

Women Life Guide

Sitede kullanılan tüm materyaller WomenLifeGuide'a aittir, izinsiz kullanılması yasaktır.